WinRAR

WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. Bu yedekleme verilerinizi yapabilirsiniz ve e-posta ekleri boyutunu azaltmak, RAR, ZIP ve internetten indirilen diğer dosyaları açmak ve RAR ve ZIP dosyası biçiminde yeni arşivler oluşturabilirsiniz.500 milyon kullanıcı dünya çapında WinRAR dünyanın en popüler sıkıştırma aracı bugün olun. Verimli ve güvenli dosya transferi, daha hızlı e-posta iletimi ve iyi organize edilmiş veri depolama için dosyaları sıkıştırmak için iyi bir yol yoktur.

Özellikler
WinRAR size sıkıştırılmış dosyalar, klasörler ve arşiv düzenlemenize yardımcı olmak için entegre ek fonksiyonları ile bir dizi güçlü bir yazılım sıkıştırma aracıdır.
WinRAR ve RAR Yeni işlevsellik güncellemeleri ücretsiz indirme birkaç kez her yıl için kullanılabilir.
WinRAR kolayca mümkün çeşitli diskler üzerinde onları kurtarmak için, ya da çeşitli yerlerinde büyük bir dosya göndermek için yapım, farklı birimlere arşivleri split sağlar

Nasıl Crack için mi?
Verilen Bağlantıdan WinRAR Kurulumu ve Key İndir
Winrar Normalde yükleyin (atlama adımı 1 & 2 Zaten varsa)
Çatlak indirin ve tam program çatlar çatlamaz tıklatın koşmak
Bu kadar ! Tam Sürüm 😀 tadını çıkarın!


Crack Hakkında
Crack Tüm Sürüm Çalışma mi Winrar Of Yaklaşan Sürüm & Eski Sürüm ekleyin.
Hem sürümü için nihai ve beta çalışacak (Yaklaşan & Old)
Crack sadece windows içindir.
Sınırsız Şirket Lisansı tip Lisans!
Diğer lisans seçeneği (geliştirme altında Crack) yakında eklemek olacaktır.

Not - Çatlak sadece C Drive için programlı çünkü C sürücüsünde yüklü olmalıdır winrar kurulum directry sigorta Lütfen (C: \ Program Files \ WinRAR).

İndirmek için tıklayın


Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top