VHS Kamera Kaydedici bir Kamera ile kaydedilen bir VHS kaset, dışarı gelmek gibi görünüyor video ve fotoğraflar oluşturmak için bir Android uygulaması olduğunu.

Bakmak videoları Vur ve eski bir hasarlı kamerayı kullanılan ve 30 yıldır bir ayakkabı kutusunun içinde kaset koydu gibisin. Eğer "kaseti" kayıt olarak geri zamanında gitmek ve gerçek zamanlı önizleme etkisi tarihini değiştirmek.

"Ne app onlar 25 yaşına gibi onların videoları görünmesi için retro kamerayı kullanarak Instagram bu insanlar?" - Sen, bu VHS kamera uygulaması indirildi önce. Biz de çok güzel aksaklık sanat, bir yenilik kamera veya bir aksaklık kamera, çok retro hasarlı biraz benzer bir etkiye sahiptir.

Yani, düz Android cihazdan, onlar 80'li ve 90'lı yıllarda kaydedildi gibi hissediyorum filmi eve Retro videolar. Video, teyp kaseti, hatta Süper VHS (SVHS HD versiyonu idi) geçmişten gelen şeyler vardır, ama onları geri olması çok iyi hissettiriyor.

Aynı zamanda bazı ince arka plan beyaz gürültü var, VCR video kaset kaydediciler daha da benzer olması.

Uygulamayı apk olarak indirmek için; VHS Camera Recorder ApkGta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönder

 
Top