Batman Gameloft yeni oyunda döndü - The Dark Knight Rises. Arsa yeni bir film dayalı, sinemalarda çıkıp filmin özel sahneler tekrarı ile "The Dark Knight Rises". Bruce Wayne, tekrar Batman takım elbise koymak yedi yıllık bir dinlenmeden sonra, şimdi de gizemli Celina Kyle ve Batman-Bane her şeyi götürmek isteyen eski bir düşman savaş gerekir. Şerrinden Gotham koruyun. Bruce Wayne için zor olacak, ama onun arkadaşları tarafından yardım edilecek, bu dakikada - size oyun süreci içine tamamen dalma ve ana karakteri olma şansı verecek Kedi kadın Lucius Fox ve Komiser Gordon. , Kurtarma insanlar, kovalamaca haydutlar görevleri alın ve bunları yürütmek, şehrin gökyüzünde uçmak, bir süper kahraman bütün gücünü hissedeceksiniz. Darbeler bir sinema özel efekt seti ve combo ile kavgalar inanılmaz bir sistemi size çok keyif verecektir. . Şehir Batman yükseltmeleri ve yeni yıkıcı resepsiyonlar kilidini gizler düşman ölümünden sonra ortaya çıkan Seç sikke ve çeşitli objeler Oyunu önbellek indirilmesini talep ediyor.

Way önbelleği için: / sdcard / Android / obb / com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM / Yükleme hakkında Öneriler: 1) İndir apk. 2) önbelleği indirin. 3) koyun Örneğin 2010 tarih ve interneti ayırın. 4) Sadece o put apk sonra. 5) önbellek doldurun Gerekli klasör. 6) ANAHTARLANMIŞ-OFF internet. ile oyuna başlayın daha sonra ikinci 7) Basın Üçüncü nokta ve ve. Rus bayrağı tercih oynayabilirsiniz 8). Bu sadece, bir pazar verileri temizlenmesi tavsiye edilir dava, oyunun her başlamadan önce ve tarihini değiştirmek ve aynı zamanda interneti kesmek zorunludur.

Oyunu full olarak indirmek için; The Dark Knight Rises Apk İndirGta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top