Büyük bir zombi kalabalık kontrol altına almak ve dünyayı yok. Ya da hayatta kalan son insanlar kendi standı yapmak ve onu savunmak yardımcı olur. seçim bu epik multiplayer online oyun içinde sizindir!

Zombi gibi, dünya çapında saldırı şehirler, zombi uçağı yüzlerce spawn ve gerçek-zamanlı strateji oyunu güçlü özel zombi onları mutasyona. Eğer insanları seçerseniz, stratejik, şehirler etrafında birimleri yer vatandaşlar ve binalar savunmak ve kule savunma bir yeni take gelen zombiler aşağı biçmek.

Her iki taraf da yeni birimler, tren kazanmak ve onları onları daha güçlü yapmak ve oynamak için seviye (ve karşı!) Arkadaş ve diğer oyuncuların binlerce dünyanın kontrolü için!

Özellikler:
* Iki eşsiz taraf ile ücretsiz multiplayer online oyun oyna: Virüslü, büyük bir zombi kalabalık ya Dul, insanlığın son umudu.

* Bir yaşam, oyuncular, saldırı savunmak ve kontrol şehirler dinamik dünyasını keşfedin.

* Yapı ve üzerinde 50 benzersiz birimleri, kendi özel davranışlarının ve unlockable becerileri ile her ordu düzeyinde.

* Arkadaşlarınızla takım kadar, bir lonca oluşturmak ve güçlü yeni birimler ve yetenekleri için destansı baskınlar kazanmak.

* 50 tek oyuncu misyonlar kendinizi meydan, her prosedür sadece sizin için oluşturulan! Yeni haritalar, düşman ve engeller her zaman, hiçbir misyonu hiç aynı!

* Ile ve dünyanın kontrolü için gerçek zamanlı olarak diğer binlerce oyuncuya karşı oyna!

* Bir anda ekranda yaklaşık 1000 adet için izin veren bir motor muhteşem 3D grafikler keyfini çıkarın.

Yorumlar:
* "Dünya Zombination havalı yönlerinden biri bir defada ekranda yumurtlamaya mümkün olacaktır zombi çokluğu. Bu gerçekten bir zombi istilası hissediyorum nasıl hissettiriyor. "- TouchArcade

* "PAX East 2014 bizim 10 en çok beklenen oyunlarından biri" - Evrim Oyunları

* "Dünya Zombination ile parlak ve renkli kıyamet hazırlanın." - 148Apps

İndirmek için tıklayın
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top