Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda beyaz perdeden sonra PC platformunda da fırtınalar estiren karakterimiz Spiderman’in son oyunu Spiderman 3 indir ’i tanıtacağız. Oyun, Activision firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür.

Bildiğiniz gibi örümcek adam Marvel karakterleri içerisinde ne ünlü olanı. Marvel yeni oyununda bir kolaj yaparak Spiderman’e yardımcı olması için bir çok Marvel karakterini görevlendiriyor. Oyun bölüm geçme mantığına dayanan bir oyundur. Bu oyunun bazı bölümlerinde takım çalışması gerçekten çok önemli. Çünkü oyunun en kritik yerlerinde tek başına üstesinden gelemeyeceğimiz zorlukta karakterlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bu sırada da Marvel karakterleri devreye giriyor ve bize destek oluyor.

Oyunun her bölümünde aksiyon ve macera asla eksik olmuyor. Yeni nesil grafik motoru ile tasarlanan grafikler oyunu oldukça gerçekçi yapıyor. Oyunun grafikleri yanında oyunda kullanılan ses efektleri de oldukça başarılı. Artık karakterler arası konuşmalar ve örümcek ağı atma sesleri önceki oyunlara göre hiç yapmacık değil.

Her bölümü aksiyon ve macera dolu Spiderman 3 indir oyununu sitemizden tek link olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

SpiderMan 3 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Pentium 4 @ 1.8 GHz veya Athlon
Bellek: 1 GB RAM
HDD: 6.7 GB
Ekran Kartı: 256 MB ekran kartı (ATI x1300 / GeForce 7300+)

İndir: Spiderman 3 İndir

Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönder

 
Top