Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda Tekken serilerinin en yeni sürümünü sizlerle paylaşacağız. Oyun Namco firması tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Daha önceleri sadece konsol için üretilen Tekken dövüş oyunları 2005 yılı itibariyle Tekken 5 adıyla bilgisayar platformu için de üretildi. Yeni hikayesi ile yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkan Tekken 5 indir sizlere yepyeni bir dövüş deneyimi sunuyor.

Artık klasik olmuş dövüş oyunlarından sıkılan oyun severler özellikle dövüş oyunlarında farklı deneyimler arıyor. Sürekli tekrar eden dövüş efektleri ve kalitesiz grafikler ise kullanıcıların oyunlardan çabucak sıkılmalarına neden oluyor. Tekken 5 oyununda dövüşler arası videolu animasyon geçişlerinin olması oyuna biraz olsun renk katıyor. Oyunun ne kadar güzel grafik efektlerine sahip olduğunu zaten açılışta ki kısa introdan da anlıyorsunuz.

Tekken 5 oyununda oldukça fazla mod bulmak mümkün. Oyundaki modları ; Story Moda, V.S Mode, Time Attack Mode, Devil Within Mode, Arcade History Mode, Practice Mode olarak bunları sıralayabiliriz. Oyunda 20 adet karakter var. Önceki oyunlarla kıyasladığımızda bu rakam gerçekten fazla. Herhangi bir karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun en özel yanlarından birisi ise karakterinizi her dövüş sonrasında geliştirebiliyor olmanızdır. her karakterin kendine özgü dövüş stilleri mevcut. Bunun dışında 20 karaktere ek olarak bölüm geçtikçe ve bazı dövüş mekanlarında kullanabileceğiniz 13 karakter de var.
Sitemizden Tekken 5 indir full oyun indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Tekken 5 PC Sistem Gereksinimleri
  • P4 3.2 GHZ İişlemci
  • 1 GB Ram
  • 256 MB Ekran Kartı
İndir: Tekken 5 İndirGta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top