TechSmith Camtasia Studio Full İndir  
TechSmith Camtasia Studio, bilgisayar ekranınızda gördüğünüz herşeyi videoaya çekebilirsiniz.Yardım amaçlı yada kişisel yada kurumsal görsel videolar hazırlayabilirsiniz, bilgisayarınızda bir ürünü tanıtabilir aynı anda bunu kayıt edebilirsiniz.

TechSmith Camtasia Studio yazılımı bu konuda oldukça başarılıdır, bilgisayarınızda yapmış olduğunuz işlemleri video olarak kayıt ederseniz, kayıtları yine yazılımın arayüzü ile kesebilir, biçebilir, efektler verebilirsiniz.

Tam ekran, seçilen bölge gibi bir çok seçenekte kayıt imkanı mevcuttur. Ayrıca sesli kayıtlar yada mouse imleçlerine efektler vermek yine yazılımla mümkün olan ve kolayca yapılabilcek işlemler. Oluşturmuş olduğunuz videoları bir çok popüler uzantıya ek bir yazılım kullanmadan camtasia ile yapabilirsiniz, direkt olarak youtube sitesine çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz.

Ekranda ne var ise onu kayıt edin
TAM ekran görüntü kaydı: Camtasia Studio ile isterseniz tam ekran görüntüleri kayıt edebilirsiniz. Yada ekranın istediğiniz bölümünü alıp kayıt edebilirsiniz.

PowerPoint Sunumu kayıt etme: Camtasia Studio toolbar'ı PowerPoint icinde kullanarak istediğiniz sunumu video kaydı olarak kayıt edebilir ve iPod'unuza yükleyip istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tabi ayrıca Cd, DvD ve hatta internet ortamına da kayıt edebilirsiniz. Tamamen sizin seciminiz...

Webcam Video kaydı: Camtasia Studio webcam'den gelen görüntüleri en kaliteli şekilde kayıt eder...

Ekran belirtme ve efekt verme: Önemli noktaları belirtmek istediğiniz zaman Camtasia Studio'ya başvurabilirsiniz. İmlecinizin etrafını istediğiniz renk ile cevreleyebilirsiniz ve bu sayede sunumlarınızda izleyenlerinizin dikkatini bu bölgelere cekebilirsiniz.

Düzenleyin
Ses ve Video düzenleyin: Ses veya videolarınıza istediğiniz şeyi ekleyin istediğiniz şeyi kesin istediğinize efekt verin... Arkada calan müzik ekleyin. Foto slayt gösterisi yaratın. Kısacası istediğiniz herşeyi yapın. Yaratıcılığınızı konuşturun.

Kliplerinize başlıklar ekleyin: Video kliplerinize başlıklar koyabilir ve istediğiniz bölümleri sıralamaları ile belirtebilirsiniz. Ayrıca klip sonlarında kimlerin hazırladığını da yazabilirsiniz.

Yakınlaşın veya uzaklaşın: Ekrana zoom özelliği ile yakınlaşın veya efektleri belirtmek icin acıları ayarlayın. Bu sayede cok daha profesyonel sunumlar yapabilirsiniz.

Paylaşın
İstediğiniz formatta kayıt edin: Camtasia Studio size videolarınızı veya ses dosyalarınızı istediğiniz formatta kaydetme imkanı sunuyor. MP3, iPod video, Adobe Flash (SWF veya FLV), AVI,WMV, QuickTime(MOV), RealMedia(RM), GIF veya hatta (EXE) bile yapabilirsiniz.

Playback Barlarını ve yükleme barlarını düzenleyin: İstediğiniz efektleri secerek video acılışında sizi bekletirken cıkan bölümleri özelleştirebilir ve bu sayede daha da kişisel calışmalar yaratabilirsiniz.

Kısacası Camtasia Studio ile medya dosyalarınızı yeniden yaratabilir ve yaratıcılığınız ile cok daha güzel şeyler ortaya cıkartabilirsiniz. Profesyonel bir program olmasına rağmen kullanımı oldukca kolaydır. Bir cok program ile de ortak calışabilme özelliği sayesinde size hic bir zorluk cıkartmaz...

Kaydedeceğiniz şeyleri aynı düzende gercekleştirin: Camtasia Recorder secilen bölgeyi kayıt altına alarak diğer kayıtlarınız icin cok daha hızlı ve kolay kayıtlar yapmanızı sağlar.

Düzenlemeler cok daha kolay: Camtasia Studio saniyedeki 30 sahneyi de düzenlemenize olanak verecek teknolojiye sahiptir. Bu sayede cok daha profesyonel kayıtlar yapabilirsiniz.

Blogcular icin kolay paylaşım olanakları: Camtasia Studio blogcuların kolayca kaydedip paylaşabilmesi icin oldukca geniş olanaklar sunar. Screencast.com da anında paylaşabilirsiniz.
Download

Turbobit

289.6 MB .rar

İlgili Aramalar: TechSmith Camtasia Studio Full İndir,TechSmith Camtasia Studio Full,TechSmith Camtasia Studio
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top