Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto serisinden en az birini oynayanlar bilir.Gta günümüzdeki versiyonu göze alındığında eski sürümleri nostalji gibi görünsede hala günümüzde oyuncu kitlesini inatla koruyor.Gta'nın geçmişini incelemek isteyenler için bir derleme yaptık ve ilk GTA'dan sonuncusuna kadar tümünü hizmetinize sunduk...İyi eğlenceler...

Not: Hepsi iso formatındadır ve içerisinde crack mevcuttur...

GTA 1 : Grand Theft Auto: London 1961&1969 (1999)
Aslında London 1961 ve 1969, 1997 de çıkan ilk oyunun 2 ek görev paketidir. London 1969, 31 Mart 1999'da, London 1961, 1 Haziran 1999 çıkmıştır. 

GTA 2 : Grand Theft Auto 2 (1999)
Grand Theft Auto 2, DMA Design (şimdi ise Rockstar North) tarafından tasarlanılarak, Rockstar Games tarafından dağıtılan Grand Theft Auto serinin ikinci oyunu.1999 yılında yayınlandı ve artık oyun yapımcıları tarafından ücretsiz olarak internet sitesinden indirilebilmesine imkan tanınıyor. Oyunun bu eski ve ücretsiz sürümünde multiplayer desteği de yer alıyor.

GTA 3 : Grand Theft Auto 3 (2002)
DMA Design (şimdi ise Rockstar North) tasarlanılarak, Rockstar Games tarafından piyasaya çıkarılan serinin üçüncü oyunudur. Oyun, PlayStation 2 konsolları için 22 Ekim 2001'de, PC için 20 Mayıs 2002'de, Xbox için 31 Ekim 2003'te ve 12 Kasım 2010'da da Mac OS X platformları için satışa sunulmuştur. Son olarak ise 15 Aralık 2011'de 10. yıldönümü şerefine Apple iOS, Android mobil platformlarına çıkışını gerçekleştirmiştir.Oyun, New York City örnek alınarak tasarlanan Liberty City adlı kurgusal şehirde geçer.Claude, Catalina ve Miguel, Liberty City'de bir banka soymayı planlarlar soygun sırasında Catalina Claude'u vurur, paraları alıp kaçar. Claude şans eseri hapishane arabasından kurtulunca Catalina'yı intikamını almak için aramaya başlar. Bu zaman içerisinde de büyük suikastler ve hırsızlıklar yapar, şehirde adını duyurur. Oyun bu olaylar çerçevesinde şekillenmiştir. Claude, GTA III'ten sonra GTA San Andreas'ta görünmüştür. San Andreas'ın ana karakteri ve Catalina'nın eski sevgilisi olan Carl Johnson ile yarışmış ancak kaybetmiştir. Tüm bu olaylar Catalina'nın Carl Johnson'dan ayrılıp Claude'la birlikte Liberty City'ye yerleşmesiyle olmuştur.

GTA VC : Grand Theft Auto: Vice City (2002)
Grand Theft Auto: Vice City veya kısaca GTA: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs nişancı perspektifinden oynanan aksiyon-macera türündeki video oyunu. Oyunun PlayStation, Xbox, PC, iOS ve Android versiyonları mevcuttur.Oyun, PlayStation 2 konsolları için Kuzey Amerika'da 29 Ekim 2002, Avrupa ve Avusturalya'da 8 Kasım 2002'de satışa sunulmuştur. Oyunun Windows sürümü için Kuzey Amerika'da 1 Mayıs 2003, Avrupa'da ise 5 Mayıs 2003'te satışa sunulmuştur. Vice City, 1980'lerin Amerika'sında geçer. Oyun 1986'da Miami örnek alınarak tasarlanmış olan Vice Şehri'nde hapisten yeni çıkmış bir mafya üyesi olan Tommy Vercetti karakteri üzerine kuruludur. Oyunda Grand Theft Auto 3'teki grafik motoru kullanılmıştır.

GTA SA : Grand Theft Auto: San Andreas (2005)
Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar North tarafından tasarlanan, Rockstar Games tarafından dağıtılan Grand Theft Auto serisinin bir parçasıdır. Oyun, 2002'de GTA 3'ün PC versiyonu için piyasaya çıkarıldıktan bir kaç gün sonra PlayStation 2, PC ve Xbox versiyonları için piyasaya çıkarılacağını duyuruldu. Oyun, PlayStation 2 konsolları için 15 Ekim 2003'te Kuzey Amerika, 25 Kasım 2003'te Avrupa ve 2 Aralık 2003'te Avusturalya'da satışa sunulmuştur. Japonya'da ise bu tarih olarak 9 Kasım 2006 kararlaştırılmıştır. Oyunun Xbox sürümü Kuzey Amerika'da 22 Ekim 2004, Avrupa'da ise 29 Ekim 2004'te satışa sunulmuştur. Windows sürümü ise Kuzey Amerika'da 7 Haziran 2005 ve Avrupa'da 10 Haziran 2005'te satışa sunulmuştur.
Oyun, ana karakter Carl Johnson'ın "CJ" 1992 yılında annesinin evine cenaze için 1987'de taşındığı Liberty City'den Los Santos'a geri dönüşüyle başlamaktadır. Oyun 1992 yılında geçmektedir. Çetesi Grove Street Aileleri'nin dağıldığını öğrenen CJ, temelli dönmeye karar verir. Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli yetenekleri geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz. Ayrıca kas, saç, dövme değiştirebiliyoruz.

GTA 4 : Grand Theft Auto IV (2008)
Grand Theft Auto IV (kısaca GTA 4 veya GTA IV) Rockstar North tarafından geliştirilmiş açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin sekizinci oyundur. Grand Theft Auto IV, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 29 Nisan 2008'de Kuzey Amerika ve Avrupa'da satışa sunulmuştur.Japonya'da ise bu tarih 30 Ekim 2008 olarak kararlaştırılmıştır.Oyunun Windows sürümü, Kuzey Amerika'da 2 Aralık 2008, Avrupa'da ise 3 Aralık 2008'de satışa sunulmuştur.
Oyun, günümüz New York şehrini büyük ölçüde temel alarak oluşturulmuş olup, Liberty City adlı, ilk olarak serinin önceki oyunlarından GTA III'te karşılaşılan kurgusal bir şehirde geçmektedir. Oyunda, Niko Bellic adında Doğu Avrupa'da cereyan eden bir savaştan gazi olarak kurtulan Sırp uyruklu birinin kimliği üstlenilmektedir. Niko, Amerika Birleşik Devletleri'ne Amerikan Rüyası'nı yaşamak için gelmiş; fakat çabucak çete yapılanmalarına, suçlara ve yolsuzluklara karışmıştır. Serinin diğer oyunları gibi GTA IV de yarış ve üçüncü şahıs nişancı tarzı ile "özgür dünya" adlı oynanılabilirlik özelliklerini sunan bir oyundur. Özgür dünya; oyuncuların oynama deneyimini daha çok kontrol etme olanağını sağlamaktadır. GTA IV, serideki oyunlar arasında çevrimiçi çok oyunculu mod ve içersinde 15 farklı oyun türü içeren ilk oyundur.

GTA ELC : Grand Theft Auto: Episodes Liberty City (2010)
Grand Theft Auto: Episodes Liberty City, bağımsız bir derleme indirilebilir içerik (DLC) 2007 video oyunudur. Grand Theft Auto IV için Rockstar North tarafından düzenlendi, Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony tek bir disk üzerinde de içerir. 29 Ağustos 2009 tarihinde The Ballad of Gay Tony DLC serbest yanında Xbox 360 için piyasaya 13 Nisan 2010, Microsoft Windows ve PlayStation 3 için yayınlandı. Derleme bölüm indirilebilir sürümlerinin aksine, Grand Theft Auto IV gerektirmemektedir.
Episodes From Liberty City, The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony adlı iki farkli hikaye ile oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
Grand Theft Auto Serisi PC Full İndir
İlgili Aramalar:gta 1 indir, gta 2 indir, gta 3 indir, gta 4 indir, gta tüm sürümler indir, gta tüm versiyonlar indir, gta arşivi, grant theft auto tüm oyunları full indir, tek link indir, grand theft auto tüm oyunları tek part indir, gta 4 full tek link indir, gta hepsi, gta tüm oyunlar, gta paketi, gta 1 2 3 4 indir, gta tüm versiyonları tek link indir, gta tüm versiyonlar crack indir, vice city full indir, san andress full tek link indir, sorunsuz gta indir oyna, gta tüm vesiyonlar sorunsuz indir, grand theft auto serisi full indir, gta seriisi indir oyna
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top