Windows 8.1 USB Format Atma (En Kesin ve Kolay Yol)
Windows 8.1 ile gelinen noktada artık dvd ile format atmak zorlaştı diyebiliriz.Çünkü yeni sistemlerin boyutu standart DVD'lere sığmayacak kadar büyük.Sığacak şekilde parçalara ayırmakta herkezin yapabileceği bir iş olmadığından bazı şeylere ayak uydurmak zorunda kalıyoruz.Aslında USB format DVD formata göre daha seri ve sorunsuz olduğu düşünüldüğünde bu durumu kötü olarak değerlendirmenin bir gereği yok.USB ile sistem iso kalıbının ne kadar büyük olduğunu düşünmeye gerek kalmayacak.
Anlatımı birebir uyguladığınız taktirde sorunsuz bir formatı en seri ve sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.
-Bu yöntem tüm windows sürümlerinin usb formatında geçerlidir.
-Öncelikle 4GB üstü bir usb belleğe ihtiyacınız olacak.
-Ardından aşağıda verilen bağlantıdan indirdiğiniz programı rar dan çıkarıp kurunuz.
-Kurulum bittikten sonra yapacağınız işlemler resimli anlatım olarak altta belirtilmiştir.
-Yazma işlemi bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatıp bios ayarlarına girin. Boot menüsünde USB yi en başa koyup bilgisayarı yeniden başlatınız.Format USB bellekten başlayacaktır.
-Bazı bilgisayarlarda bu şekilde usb yi tanımamaktadır.Bilgisayarın güç düğmesine bastıktan sonra açılırken ESC ye basın.Boot menüsü gelecektir (Her bilgisayarda  olmaz) orada USB bellek markası ile görünür. Üzerine gelip ENTER dediğinizde format USB bellekten başlayacaktır.
---USB BOOT HAZILARMA---
Windows 8.1 USB Format Atma (En Kesin ve Kolay Yol)

Windows 8.1 USB Format Atma (En Kesin ve Kolay Yol)

Windows 8.1 USB Format Atma (En Kesin ve Kolay Yol)

Windows 8.1 USB Format Atma (En Kesin ve Kolay Yol)
NOT: USB bellekteki veriler silineceğinden yedeklemeyi unutmayınız.Program usb belleği boot edebilmek için biçimlendirmektedir.İşlemin süresi bilgisayar hızı ve usb kalitesine bağlı olarak uzayabilir.
Winrar Parola : www.forumzan.net
Download

Yandex

2.5 MB .rar

İlgili Aramalar:windows 8.1 usb format, windows 8.1 usb yükleme, windows format, windows usb format, windows 8.1 usb boot, windows 8 usb format boot, boot etme, usb boot yapma, başlarken format, format atmak, flash bellek boot, flash bellek format atmak, bilgisayar boot, windows 7 usb format
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top