Sonic Dash v1.8.0 Para Hilesi APK Full İndir
İOS işletim sistemli cihazlarda oynanabilen Sonic Dash oyununun android versiyonu sonunda çıktı.

Sonic'i çoğu kişi bilir. Seganın oyun karakterlerinden birisi olan bu kirpi hızıyla bilinir. Şimdi bu zevki android tablet ve telefonlarda yaşayabileceksiniz.

Yapısı Temple Run un geliştirilmiş halidir.

Oyun 3 boyutlu grafikleri sahip olup etkileyici bir yapıya sahiptir. Koşarken depar atma , zıplama ve Sonic'in özelliği olan Takla Atma yeteneğini kullanabilirsiniz. Bu hareketler sayesinde karşımıza çıkan engellere takılmazsınız ve yolunuzdaki ALTIN YÜZÜK leri toplayarak Sonic ' i geliştirebilirsiniz.

Kolay kontroller ile eziyet olmayan oyunda bölüm sonu canavarları ile karşılaşarak Sonic'in özel yeteneklerini kullanabiliyoruz. Daha birçok özellik ile oyunun zevkini çıkarabilirsiniz.

Son olarak Bu Oyun bize Tails, Shadow ve Knuckles ile oynamamızı sağlıyor.
Sonic Dash v1.8.0 Para Hilesi APK Full İndir
Sonic Dash v1.8.0 Para Hilesi APK Full İndir
Download

Yandex

42.7 MB .rar

Alternatif:
Download

MediaFire

42.7 MB .rar

İlgili Aramalar:sonic dash full apk indir, android oyun hile indir, sonic dash mod, sonic dash para mod, sonic dash androin oyun para hileli indir oyna, ios, android, google play, sonic dash 1.8 full apk indir, android sonic dash indir oyna, sega game
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top