Office Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndir


Ofisinizi Android cihazınıza taşımak için profesyonel çözümler sunan OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) uygulamasıyla ofis dosyalarınızı düzenleyebilir veya yeni dökümanlar oluşturabilirsiniz.
WORD
Office Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndirOffice Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndir
Android OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) gelişmiş birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Word, özellikle bilgisayarlardan tanıdığımız görüntüyle bizi karşılıyor. Alt kısımda sık kullanacağımız ekipmanlar yer alırken üst kısımda geri al, yazıtipleri ve sözcük sayısı gibi analiz bilgilerine de ulaşabiliyoruz.
Ekle Seçeneği
Resim, tablo, köprü ve yer imi gibi farklı seçenekler mevcut. Özellikle tablo kullananlar gerekli satır veya sütün sayısını girdikten sonra uygulama birkaç saniyede tabloyu oluşturuyor. 
Biçim
Halihazırda yazı tiplerini barındıran uygulama ek olarak yazı tipi de satın alabilirsiniz. Arial, calibri, cambria, courier new, symbol, tahoma, times new roman, verdana ve wingdins yazı seçeneklerinin yanında farklı efektler ve metin renkleri de seçebiliyorsunuz.
Daha dikkat çekmesini istediğiniz yazılar varsa metin arka plan seçeneğiyle belirginleştirmeniz yeterli olacaktır.
Kaydetme Seçenekleri ve Yazdırma
.docs, .doc(97-2003), .rtf ve .txt formatlarında kayıt edebileceğiniz gibi yazılarınızı çıktı olarak da alabilmeniz mümkün.
Çoklu Dokunma Desteği
Office Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndirOffice Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndir
Tablet kullanıcısı olmasanız bile çoklu dokunma desteğiyle yakınlaşıp veya uzaklaşarak metinlerinizin görünüme bakabilirsiniz. ( ile 0 aralığı)
EXCEL
Word kısmında yeralan birçok özelliğe ek olarak Microsoft Excel de kullandığımız matematiksel işlemleride yapabildiğimiz gibi bunun yanında verilerimizi grafiksel tabloya dökebiliyoruz.
Kaydetme
*.xlsx, *.xls ve *.csv formatlarında kayıt seçenekleri yer almaktadır.
POWERPOINT
10 farklı şablon seçeneğiyle android cihazımızdan dilediğimiz yerde sunumlar hazırlabilir ve *.pptx, *.ppt, *.ppsx ve*.pps olarak kayıt edebilirsiniz.
 Android OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) Özellikleri
  • Türkçe dil desteği
  • Yazı tipi paketleri 
  • Yazıcı ekleme
  • Fitreleme
  • Google docs, dropbox, box, sugarSync ve skyDrive entegrasyon
  • Word, Excel ve PowePoint dökünmanlarını açabilme ve yeniden düzenleme
  • Yazım denetimi
Office Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndirOffice Suite Pro 7 (PDF & HD) v7.3.1351 APK İndir
!!:.APK İNDİR.:!!
Download

Yandex

27.4 MB .apk

İlgili Aramalar:android office indir, android office ücretsiz apk, android market office word exel power point, flash player, pdf android full apk tek link indir
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönder

 
Top