NewSoftwares Folder Lock
Boyut: 8.8 Mb
Platform: Windows XP - Vista - 7 - 8 (32 & 64)
Dil: İngilizce
Tarama: Norton 360™ 2014 - TemizWindows PC'niz üzerindeki klasörleri kilitleyin!

Folder Lock mükemmel ve kapsamlı bir klasör kilitleme programıdır.

Özel olmasını istediğiniz klasör ve dosyalarınız varsa Folder Lock'a bir göz atmalısınız.
My Lockbox gibi ücretsiz bir uygulama değil ama mükemmel ayar seçeneklerine ve önemli ve özel belgelerinizi meraklı gözlerden koruyan bir çok yönteme sahip.
Tabiki Full-Türk'te yine sizler için BEDAVA!

Nasıl çalışıyor:
Folder Lock size çeşitli seçenekler sunuyor. Öncelikle Windows Explorer ile bütünleştirilmiş, böylece kilitlemek istediğiniz bir dosya ya da klasör olduğunda onu bulup sağ tıklamanız yeterli. Daha sonra kilitleme ve parçalama seçeneklerini göreceksiniz. Programın arayüzünü açarsanız dosyaları kilitleme ve şifreleme, USB bellekleri, CD ve DVD'leri koruma ve e-posta eklerini şifreleme gibi çok daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Başka hangi özellikleri var:
Folder Lock oldukça esnek bir program ve yalnızca klasör kilitlemekten çok daha fazlasını sunuyor. Adres ve banka bilgileri gibi bilgileri saklamak için şifrelenmiş sanal Cüzdanlar oluşturabilir ve tüm şifreli verilerinizi buluta yükleyebilirsiniz. Folder Lock'un ayarları da çok kapsamlı ve tahmin edileceği gibi şifreyle korunuyor.

Genel görüş:
Folder Lock harika bir program. Piyasada bir çok ücretsiz klasör kilitleme uygulaması var, fakat bununki kadar fazla özelliğe ve kullanım kolaylığına sahip olanı yok. İndirin ve deneyin; bizce seveceksiniz.

Folder Lock mükemmel bir klasör koruma uygulaması.
Kesinlikle tavsiyemdir!


Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top