Dünya üzerinde En çok tercih edilen CD/DVD/Blu-ray yakma yazılımlarından olan Nero, en gelişmiş  profesyonel araçları ile tüm medya dosyalarını kolayca yakmanızı ve kapaklar oluşturmanızı sağlar.
CD/DVD yazdırma aracı olarak tanınsada aslında birçok farklı işlevleride var, bunlar: medya dosyalarını yönetmek için yararlanabileceğiniz kapsamlı bir program. Video, müzik, resim dosyalarını düzenlemek, yönetmek, formatlarını değiştirerek kullandığınız her tür cihaza uygun hale getirmek, CD/DVD/Blu-ray diske kaydetmek programın yapabildiği işlemlerin sadece bir kaçı diyebiliriz.
DVD videolar başta olmak üzere tüm medya formatları, kullanılan cihaza uygun olarak dönüştürülür. Ya da medya dosyaları DVD için uygun formata dönüştürülebilir.. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, mobil cihazlar, tablet PC’ler derken bu özellik programın vazgeçilmezi haline geliyor. yani converter işlevide oldukca kullanışlı gözüküyor.
Part 1

Uploaded

160 MB .rar

Part2

Uploaded

147 MB .rar

Tek Link Direk İndir (Tam Sürüm Değil)
Download

Server

668 KB .exe

İlgili Aramalar:cd yazma,nero indir,nero full ,nero full indir,nero 12 Platinum full indir,converter
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top