Fruit Ninja PC Versiyonu Full İndir
Fruit ninja eğlence dikkate alındığında biçilmiş kaftandır.Oyunda bir mantık aramak yerine sadece oynuyoruz.Sağdan soldan fışkıran meyveleri kesmek nedense herkez için neşe kaynağı.Oyunu genel olarak telefonlarda görüyoruz ama pc versiyonuda mevcuttur.

Peki telefondaki tadı verirmi ? Şahsi fikrim ; oyun her yerde harika bir oyun.Vereceğimiz bu oyunda kurulum crack, lisans vs gibi şeyler yok sadece tıklıyorsunuz oyun tam ekran çalışıyor ve siz tadını çıkarıyorsunuz.Olur olmadık zamanlarda gelen bombalar,yetişemediğimiz ve aşağı düşen meyveler.

Mantıksız bulduğum ama oynamaktanda kendimi alıkoyamadığım oyunumuzu rar içinden klasör halinde çıkarıp çalıştırınız.Denenmiş ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.İyi oyunlar dilerim.
Fruit Ninja PC Versiyonu Full İndir

Fruit Ninja PC Versiyonu Full İndir

Fruit Ninja PC Versiyonu Full İndir
Download

Yandex

75.6 MB .rar

Alternatif:
Download

MediaFire

75.6 MB .rar

İlgili Aramalar:fruit ninja pc, fruit ninja indir, fruit ninja full pc indir, fruit ninja yandex indir, fruit ninja indir oyna, ninja fruit indir full tek link oyun oyna, meyve kesme oyunu, halfbrick, fruiti, ninja, meyve kes, meyve doğrama oyunu
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top