Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Final Multilanguage Full İndir
En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi. 
Programın Kurulumu;
1. İndirdiğiniz Adobe CS6 klasörüne giriniz ve setup.exe’yi çalıştırınız.
2. Yükleme ekranında Trial (Deneme Sürümü) seçeneğini işaretleyip devam ediniz.
3. Yüklemeye devam ediniz
4. Programı yükledikten sonra, yüklediğiniz klasöre giriniz ve amtlib.dll adlı dll’nin uzantısını amtlib.dll.BAK şeklinde değiştiriniz.
5. İndirdiğiniz klasörün içerisinde cracked dll adlı klasörde bulunan amtlib.dll dosyasını kurulum yaptığınız yere yapıştırınız.
6. AdobePatchInstaller.exe adlı dosyayı çalıştırınız (Photoshop_CS6_13_0_1_update klasöründe bulunur) ve 13.0.1 versiyonuna update ediniz.
7. Ve herşey hazır artık Adobe Photoshop CS6 kullanmaya başlayabilirsiniz.
Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Final Multilanguage Full İndir
Download

Torrent

1.82 GB .iso

İlgili Aramalar:adobe photoshop cs6 full indir, adobe photoshop cs 6 final türkçe torrent indir, photoshop torrent indir full tek link tek part
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top