kis
Kaspersky Antivirüs, sıralamalarda çok yüksek puanlar elde etmiş ve işini layıkı ile yerine getiren bir yazılımdır.Bilgisayarınızı zararlı yazılımlar ve internet ortamında bilgisayarınıza zarar verecek içerikleri engelleyerek,bilgisayarınızı tehlikelere karşı savunmaktadır.Güvenliğinden kuşku duymadan kullanabileceğiniz bu yazılım bilgisayarınız fazla yormamakla birlikte kolay arayüzü ile kullanıcı dostudur.Sitemizde bu programı full yapmanıza yarayacak keylerede BURADAN ulaşabilirsiniz.
Download

Kaspersky

184MB .exe

Kurulum Resimli Anlatım
 • Öncelikle internet bağlantınızı kesiniz.
1
2
3
4
5
 • Kurulum bittiğinde ( bilgisayarınızın özelliklerine göre süre farklılık gösterir ) bir TEŞEKKÜR penceresi çıkar burdanda BİTİR e tıkladığımızda program açılmaya başlar.
67
 • Bu aşamada karşımıza aktivasyon için ETKİNLEŞTİRME KODUNU GİRİN penceresi açılacaktır.Bu peneceredeki kutulara " AXFRG - JW6EC - 47MP1 - HV4EE " kodunu giriyoruz.
8
 • ve bize etkinleştirmenin başarısız olduğunu belirten yeni bir penecere açılıyor.Bu pencerede ise ANAHTAR DOSYASI yöntemini kullanmamız için hemen altta sağdaki ARAŞTIR a tıklıyacağız.
9
 • Daha öncesinde programı kurmadan indirdiğimiz key paketinden programımıza uygun olan klasördeki herhangi bir key dosyasını seçeceğiz.
10
 • bu işlem ile programın kurulumu tamamlanmış olacak.
11
12
 • Bundan sonra bilgisayarımızın internet bağlantısını açıp , kurmuş olduğumuz Kaspersky Internet Security 2013 programının güncellemesini yapacağız.Internet bağlantısını açıp programın ana ekranında altta bulunan GÜNCELLEME seçeneğini tıklıyoruz ve güncceleme ekranından bu ilemi başlatıyoruz.Bir müddet sonra güncelleme işlemide bitecektir. 
13
14
 • Tüm kurulum ve key girme işlemi bu kadar.Kaspersky belli aralıklarla kullanılan bu key leri kara listeye aldığından her ne zaman bu kurulumda veya sonrasında kullandığımız key bloke olursa Programın ana ekranının sağ altında bulunan LİSANS a tıklıyoruz ve oradan Key dosyasının yanındaki kırmızı renkli " X " işaretini tıklayıp mevcut key i kaldırıyoruz.
 • Yeniden key girme işlemini internet bağlantımızı kestikten sonra kurulumdaki " 5. " adımdan itibaren aynı işlemleri uyguluyoruz.
 • Key paketleri ise sitemizde belirli aralıklarla güncellenmektedir.
15
İlgili Aramalar:kaspersky, kaspersky internet security indir, kis indir, kaspersky indir, kaspersky , internet, security, antivirüs, en iyi antivirüs programı, kav, kis
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 1. 8.1 ile uyumlu değil mi acaba yüklerken hata veriyor

  YanıtlayınSil
 2. 8.1 ile uyumlu değil mi acaba yüklerken hata veriyor

  YanıtlayınSil
 3. Yanıtlar
  1. kurulurken kendisi indirmesi gerekliydi sorunla ilgili google da arama yapabilirsiniz

   Sil

 
Top