İnternet Download Manager 6.18 Build 9 + Patch Full İndir
İnternet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.
Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır. 

İnternet download manager yapılmış en iyi indirme yöneticisi olmasının yanında sürekli yaptığı güncellemeler ile gelişime tam anlamıyla ayak uydurmaktadır.Tüm tarayıcılara entegre olup indirme işlemlerinizi son sürat yapmanızı sağlar.

Full yapma işlemi için;
1. Öcelikle İnternet Download Manager programına ait tüm eski sürümleri kaldırmanız gerekmektedir.
2. Bu kaldırma işlemini IObit benzeri bir programla yapabilirsiniz. (Sitemizde mevcuttur)
3. Zira bu işlemi yapmazsanız programı full yapamazsınız.
4. Temizleme işlemi bittikten sonra Idm setup ile normal olarak kurunuz.
5. Ardından programdan tamamen çıkınız.
6. Patch dosyasını çalıştırınız.
7. Patch butonuna tıkladığınızda sizden ıdm nin exe dosyasını isteyecektir.
8. C:/Windows/Program Files x86 kalasöründe ıdm nin kurulu olduğu klasörden ıdm.exe yi seçiniz.
Programınız artık full olmuştur.
İnternet Download Manager 6.18 Build 9 + Patch Full İndir
Download

Yandex

6.2 MB .rar

Alternatif:
Download

Media Fire

6.2 MB .rar

İlgili Aramalar:Idm son sürüm, ıdm 6.18 build 9, idm build 9 indir, ıdm 6.18 build 9 full indir, ıdm 6.18 lisasn, ıdm 6.18 build 9 crack patch serial keygen, ınternet download manager indir, internet download manager full indir, internet download manager 6.18 build 9 full tek link indir, internet download manager keygen patch serial crack
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top