Ashampoo Burning Studio 14.0.0.31 TR Beta - Katılımsız
Ashampoo Burning Studio 14.0.0.31 TR Beta – Katılımsız
13 yılı aşkın süredir disk oluşturma ve yakma yazılımlarının Pazar lideri konumunda olan Ashampoo yazılımlarında yaptığı teknolojik yenilikler ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kolay Kullanım Seçeneği (Compact Mode)
Ashampoo Burning Studio 11′de programın en çok kullanılan özelliklerini içeren bir masaüstü versiyonu bulunuyor. Bu seçenekle veri dosyası yazdırmak hem pratik hem hızlı.

İnternetteki Verileri Yazdırma (Bulut Desteği)
Program Facebook, Dropbox, Flickr ve Picasa hesaplarınızdaki verileri yazdırma seçeneğiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Sosyal ağlarda bulunan resim ve video dosyaları program içerisinden seçilerek disklere kaydedilebiliyor. Artık video ve resim dosyalarının pek çoğunun çevrim içi servislerde saklandığı düşünüldüğünde bu özellikle veriler internet olan heryerden ulaşılabilir hale geliyor.

Video ve Fotoğraflara Direkt Ulaşım
Akıllı telefon veya kameraları bilgisayarınıza bağladıktan sonra kopyalama işlemi yapmadan Ashampoo Burning Studio 11 aracılığıyla direkt ulaşım sağlayın. Fotoğraf ve videolarınızı hemen yazdırın.

Eskisinden Daha Hızlı
Özellikle çok çekirdekli bilgisayarlar için geliştirilen yeni sürüm, en hızlı veri yazdırma programı olma konusunda iddialı. Farklı formattaki videoları hızlı bir şekilde yazdırma işlemi için hazır hale getiren program eskisinden çok daha hızlı bir performans sunuyor.

Yeni Temalar
DVD’ler, filmler, slayt şovlar için hazırlanmış hazır temaların sayısı artırıldı. Ayrıca CD/DVD/Blu-ray disklere etiket hazırlamak için yararlanılabilen editörün fonksiyonları geliştirildi.

Geçmiş sürümlerinde olduğu gibi standart özellikleri yeni sürümünde de kullanıcılarına sunan yazılım da ayrıca yenilenen özellikler de dikkati çekiyor.

Ashampoo Burning Studio 14 (Beta)’ da en dikkat çeken özellik ise; kullanıcıların oluşturdukları disklerdeki verilerini başkalarından koruyabilmeleri ve erişilmez kılmaları için kullanabilecekleri AES-256bit şifrelemedir. Bu özellik sayesinde yazdırdığınız disklere parola koruması atayarak sizin dışınızdaki herhangi bir kişinin diskinizde bulunan verilerinizi görüntülemesinin ya da diskinizdeki dosyaları kopyalamasının önüne geçmiş olacaksınız.

Ayrıca disk ripleme işlemi sırasında albüm kapaklarını da otomatik olarak alabilen yeni sürümde mobil telefon ve tabletlerinizi sadece tek bir tıklama ile bilgisayarınıza yedekleyebileceksiniz.
Ashampoo Burning Studio 14.0.0.31 TR Beta - Katılımsız
Download

Yandex

148 MB .rar

İlgili Aramalar:ashampoo, ashampoo burning studio 14, ashampoo final, ashampoo 14 final, ashampoo burning studio 14 türkçe katılımsız, ashampoo katılımsız, ashampoo burning 14 katılımsız indir, ashampoo burning studio full indir, ashampoo full katılımsız türkçe indir, ashampoo indir, cd yazma programı full, studio programı full indir, ashampoo full final, ashampoo türkçe final katılımsız indir, download, full program indir, katılımsız, client
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top