Apple Mağazaları Geçici Olarak Kapatılıyor
Apple Mağazaları geçici olarak kapatılıyor.
Önümüzdeki hafta içerisinde başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Dünya çapındaki Apple Mağazalarıgeçici olarak kapatılacak. 17-18 Kasım tarihleri için geçerli olan Özel Saatler arasında bu mağazalar müşteri kabul etmeyecek. Kapatılma kararı hakkında ise henüz bir açıklama yok.
Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, İspanya ülkelerindeki Apple Mağazaları, farklı saatlerde kapalı olacak. Dresden, Almanya’da bulunan bir Apple Mağazası ise tüm günboyunca kapalı olacak. İşin garibi ABD’deki mağazaların kapatılmasına dair yapılmış bir duyuru yok.
Apple Mağazaları Geçici Olarak Kapatılıyor
Kapatılma saatleri bu şekilde duyuruldu.
Apple bu ay içerisinde yeni Retina iPad Mini cihazını ve Aralık içerisinde de Mac Pro’yu tanıtacak. Mağazaların kapatılma zamanları, bu tarihlere denk gelseydi mantıklı bir açıklaması olabilirdi. Sevkiyatın müşterilere gösterilmemesi ya da mağazaların dekorasyonunun konsepte göre hazırlanması gibi sebepler düşünebilirdi. Ancak bu ürünlerin tanıtımlarına daha çok var.
Firma tarafından yapılmış resmi bir açıklama yok. Ama söylentilere göre bu geçici kapatılmaların, çalışanlar için sunulmuş ön-tatil uygulamaları olduğu söyleniyor. Bu tarihlerin peşinden, mağazaların neden kapatıldığını da öğreneceğiz.
İlgili Aramalar:apple, tanıtım, yeni ipad mini, retina, mac pro, apple yeni haberler, apple yeni tanıtımlar
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top