win
Merhaba arkadaşlar bu yayınımda masaüstünüzün sağ alt köşesinde zamanlı zamansız beliren kullandığımız işletim sisteminin orjinal olmadığını gereksiz yere bize göstermeye çalışan uyarı olan Sınama Modu Yapı 7601 yazısını kaldırmayı anlatıcam.İşlemimiz oldukça basit.Herhangi bir programa eklentiye ihtiyacımız  yok.Anlatımı düzgün bir şekilde takip edin yeter.
 1. İlk adım olarak resimde gördüğünüz gibi başlat menüsündeki arama kutusuna cmd yazıyoruz ve yönetici olarak çalıştırıyoruz.
  frm
 2. Karşımıza siyah küçük bir ekran gelecek küçük dediğime fazla takılmayın.
 3. C:\Windows\System32> yazısının yanına bcdedit.exe - set TESTSIGNING OFF yazıyoruz
  frm
 4. Büyük küçük harfleri dikkatli bir şekilde yazmaya dikkat edin ve enter'a basın. Ardından resimde gördüğünüz üzere işlemin tamamlandığı uyarısını göreceksiniz.
  frm
 5. Olacağını sanmıyorum ama o yazıyı çıkarmak isteyenler cmd ekranında bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON yazsınlar. İşlem tamamlandıktan sonra ekranı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
İlgili Aramalar:windows sınama modu yazısını kaldırmak,windows yapı 7601 yazısını kaldırmak,sınama modu yazısını silmek,sınama modu 7601 yazısını silmek,windows sınama modu yazısı,windows sınama modu,sınama modu yazısı nedir,sınama modu yazısını kapatmak,windows sınama modu yapı 7601,yapı 7601 yazısını silmek,yapı 7601 yazısını kaldırmak,windows sınama yazısını tamamen silmek
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top