pes 2014
2001 yılından itibaren oyun piyasasında yerini alan Pro Evolution Soccer  oyun serisinin yeni oyunu olan PES 2014 bu serinin 14.oyunu geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü.Yılların eskitemediği bu oyun serisi futbol tutkunlarının her zaman sevdiği ve gerçekçiliği ilede kendini sanal dünyadan ayırıyor.Pes 2014 oyunda serinin her oyununda olduğu gibi yenilikler ve değişimler var oyunda tek değişmeyen oyunun çekiciliği.
 Konami firması bu yıl seslerden çok grafik tasarımını daha çok ele almış.Oyunda müthiş derecede bir grafik kalitesi artışı var.Oyuna daha gerçekçi olabilmesi için oyuncudan hariç hareket eden forma grafiği eklenmiş.Yani siz futbolcunuzla çalımlar atarken formanızda hareketlere göre dalgalanıyor ve her hangi bir çarpışma anında faullerde formanızdaki sarsıntıyı çok rahat bir şekilde görebiliyorsunuz.
Ayrıca oyunda geliştirilen şeylerden biriside oynayış ve top kontrol özellikleri.konami firması biraz fazla mesai yaparak oyundaki top kontrolünü eskisine göre iki kat arttırmış ve artık takımdaki oyuncularınız basit hatalar yapıyor.

Yapılan yeniliklerden biriside oyuncuların sahadaki oynadıkları alanların ayarlanabilirliği üzerine olmuş.Artık oyuncunuzun oynayacağı temsil edeceği alanı siz istediğinz gibi ayarlara girip genişletip yada daraltabiliyorsunuz.

Evet arkadaşlar oyunumuza başlamak üzere Pes 2014 simgesini tıkladık fakat karşımızı bir hata çıktı ve oyunumuzu başlatamadık ama sakın dert etmeyin biz size PES 2014 d3dx9.dll hatasının çözümünü en kısa yoldan size göstereceğiz.

İlk önce yapmanız gerken aşağıdaki indir butonuna tıklayarak d3dx9.dll dosyasını bilgisayaranıza indirmek.
Daha sonra indirdiğiniz d3dx9.dll  dosyasını C:Windows/System 32 yolunu takip ederek System32 klasörünün içine kopyalamaktır.
Download
İlgili Aramalar:PES 2014 d3dx9.dll Hatası,PES 2014 d3dx9.dll Hatası çözümü,PES14 d3dx9.dll hatası,PES14 d3dx9.dll hatası nasıl çözülür,d3dx9.dll dosyası indir,Pes14 d3dx9.dll dosyası indir,Pes14,Pes14 hataları,Pes14 Hatası
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top