crack keygen patch
Merhaba arkadaşlar bu yazımızda keygen nedir ? crack nedir ? patch nedir ? bunları açıklamaya çalışacağım birikintilerim doğrultusunda..Umarım yararlı olur.

Keygen:Key Generator ( Anahtar-Seri Numara Üreteci )
Keygenler oyun ve programları full olarak kullanmanızı sağlamak için size cd-key veya serialleri sağlayan yazılımlardır. Barındırdıkları bazı kayıt anahtarları içeriğinizi full yapmaya yaramayabilir. Size verdiği anahtarları teker teker deneyip doğrusunu bulmanız gerekir.Antivirüs programlarınız bazı durumlarda bu yazılımları zararlı yazılımlar olarak algılayabilir.Bunun çözümü kayıt işlemini bitirinceye kadar antivirüs programınızı devre dışı bırakmanızdır.Bu yüzdendir ki sadece güvendiğiniz yazılımcıların veya sitelerin sunduğu keygen yazılımlarını kullanmanız tavsiyemdir.

Crack:Program Kırma
Crack yazılımları full yapmak istediğiniz materyalin içeriğindeki bazı temel dosyaları, crack dosyaları ile değiştirerek program veya oyunu full yapmanızı sağlamaktadır.Bu işlem çoğu zaman çok basit bir kopyala yapıştırla tamamlanır.Çok nadir durumlarda bazı ayrıntılı işlemler uygulanabilir.Crack işlemi için gerekli olan dosyalar oyunu veya programı indirdiğiniz sitelerden  sağlanır.

Patch:Yama Program
Patch ingilizcede yama anlamına gelir.Patch'ler kullandığınız programlar için üretilmiş yama yazılımlardır.Patch'ler kullanımı kolay program kullanıcılarını fazla zorlamayacak yazılımlardır.Patch yapımı genel olarak tek butondan ibarettir siz tıklarsınız o gerekli işlemleri yapıp programınızı full yapar.Patch'ler genel olarak çoğu antivirüs programınca zararlı yazılım olarak tanınır.Güvenilir kaynaklardan aldığınız patch'ler kullanmanız tavsiyemdir.Antivirüs yazılımlarının patch dosyanızı silmesini engellemek için Winrar'la sıkıştırılmış şekilde saklamanız yararınıza olacaktır.
İlgili Aramalar:keygen nedir,patch nedir,crack nedir,crack anlamı,patch anlamı,keygen anlamı,nedir
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top