Dosya Tarihi
  Çok fazla kişi gerek duymasada kimi zaman ihtiyacımız olabilecek bir durumdur bu.Bilgisayarımızda oluşturulan veya başka bir bilgisayarda oluşturulup bilgisayarımıza herhangi bir şekilde ulaşan bir dosyanın veya klasörün oluşturulma tarihini değiştirmek tabiki imkansız değil.

  Peki bu nerden aklıma geldi ve yazdım.?Bu çözüm yolu, şu anda okumakta olduğum bölüm öğretim elemanlarından bir tanesinin verdiği projede,projenin oluşturma tarihinin ders saati olması gerektiğini söylemesi üzerine,öğrenci mantığı ile işin içinden sıyrılma çabalarından ortaya çıkmıştır. Bu işlem için herhangi bir program,yama veya eklentiye ihtiyacımız yok.Tek yapmamız gereken bilgisayarımızın saat ayarlarıyla oynamaktır.Saat ve tarihi dosyada görünmesini istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra dosyalarınızı oluşturacaksınız.

  Peki önceden oluşturulmuş bir dosyanın tarihi nasıl değiştirilecek ?
Dosya hangi programla çalıştırılıyorsa dosyayı açınız ve tarih saati istediğiniz şekilde ayarlayınız.Ardından CTRL+S kombinasyonu yada Dosya-Kaydet yada Farklı kaydet yoluyla istediğiniz zaman dilimine ayarlamış olacaksınız.
İlgili Aramalar:dosya oluşturma tarihi değiştirmek, dosya değiştirme tarihi, dosya tarihii oluşturma tarihi düzenleme, tarih düzenleme, klasör tarihi değiştirme, klasör oluşturma zamanı, zaman ayarları, dosya zaman ayarları
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top