İstatistik
  Blogger yöneticilerinin sayfa görüntülemelerinin istatistikleri şişirmesini önlemek mümkün.Hemde bu bloggerin sunduğu uygulaması oldukça kolay, küçük bir ayardan ibaret.

  Blog yöneticilerinin şişirme değilde gerçek görüntüleme oranları elde etmek istediklerine eminim.Benim gibi tasarımlarını çok fazla irdeleyen yöneticiler sürekli yeni eklentiler,yeni kodlar deneyip, bunların sayfalarında nasıl görüntülendiğini görmek için defalarca sayfa görüntülemesi yaparlar.Bu görüntülemeler sayfa görüntülemesi olarak sayılmakta ve şişirme istatistikler vermekte.Bu şişirme istatistiklerden kurtulup gerçek ziyaretçilerin verdiği, gerçek istatistikleri görmeyi isteyen blog sahipleri, anlatacağım adımları uyguladıktan sonra istediklerine ulaşacaklar.
  
  Sayfamın görüntülemesi yüksek olsun kapatmayım diyenlerde olabilir.Ancak o gün sitenizdeki görüntülemelerin yarısının size ait olması sadece kendinizi kandırmaktır benim fikrimce.

İlk adım olarak Blogger Kumanda Paneli'ne giriş yapınız ve karşınıza gelen önizleme ekranından resimdede gördüğünüz üzere Diğer İstatistikler'e tıklayınız.
adım1
Sonraki adımda; açılan sayfada Kendi sayfa görüntüleme işlemlerinizi izlemeyin'e tıklayınız.
adım2
Ve son adım; açılan küçük pencerede Sayfa görünümlerini izleme seçeneğini seçiniz ve kaydet butonuna basınız.
adım3
Artık sizin sayfa görünümleriniz sayaçta sayılmayacaktır.Yalnız açıklamadada belirtildiği üzere birden fazla tarayıcı kullanıyorsanız aynı işlemi tüm tarayıcılarda uygulamanız gerekiyor.
İlgili Aramalar:blogger yazar görüntülemelerini kapatmak, blogger görüntülemeleri kapatmak, blogger sayfa görüntülemelerini kapatmak, blogger benim görüntülemelerim sayılmasın, kendi sayfa görüntüleme işlemlerini kapatmak, yazar sayfa görüntülemelerini engellemek
Gta San Andreas İndir Gta Vice City İndir Gta 4 İndir Left 4 Dead 2 İndir Need For Speed Underground 2 İndirPes 2013 İndir

Yorum Gönderme

 
Top